Ako vzniká moderný hipsterský byt? Pozrite si originálnu prerábku krok po kroku!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Nakrúcanie relácie Nové bývanie Dizajn sa okrem klasických kamier nezaobíde ani bez takzvaných skrytých kamier. Na začiatku prerábky sa vždy pripevnia na dve rozdielne miesta a až do odovzdania priestorov monitorujú každý jeden pohyb šikovných remeselníkov a pomocníkov. Na základe týchto záberov potom vidíme, ako krok za krokom vzniká zo starého priestoru ten nový. Výsledkom je zaujímavé video, v ktorom na zrýchlených záberoch ľudia pobehujú zo strany na strany. Dokazuje to, že pracujú naozaj svedomito. Exkluzívne zábery v priloženom videu mapujú prerábku garzónky, ktorá patrí mladému mužovi. Napriek tomu, že nehnuteľnosť vlastní už nejaký ten piatok, stále sa do nej nenasťahoval. Dôvod? Nie je zariadená a funkčná. Punc originality priestoru dodal až bytový dizajnér Michal Skrak, ktorý garzónku zmenil na moderný hipsterský byt s prvkami industriálneho štýlu.

Sledujte reláciu Nové bývanie Dizajn opäť v nedeľu o 17:55 na JOJke!
Nenechajte si ujsť aj ďalšiu časť dizajnovej poradne, ktorú nájdete na našej stránke už v sobotu!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka