Architekta pri dizajnovaní potrápili čudné indície: Oltár, emancipácia a „sedemdecka“!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Nová lifestylová relácia Nové bývanie Dizajn odštartuje na obrazovkách televízie JOJ už dnes podvečer a prvou klientkou bude energická Silvia, ktorá architekta potrápi hneď na úvod. Ten bude od nej potrebovať pár indícií, na základe ktorých premení jej bývanie na vysnívané kráľovstvo. Avšak, bude to maž háčik. Aké zariadenie alebo interiérový dizajn by ste si predstavili, keby sme vám dali kľúčové slová: oltár, zaváraninová fľaša, fotky a kniha o emancipácii? Ak sa aj vy začudovane pozeráte a snažíte sa niečo vymyslieť, viete si predstaviť, ako sa asi zapotil náš architekt. Hoci všetky prvky boli pre extrovertnú ženu dôležité, najviac pre ňu znamenal na prvý pohľad najčudnejší prvok – oltár. Ide o miesto, ktoré Silvia zasvätila svojej zosnulej babke a k jej bytu musí neodmysliteľne patriť. „Ona je pre mňa veľmi dôležitá, pretože mala niektoré vlastnosti, ktoré by som chcela mať aj ja. Mala som ju veľmi rada a ten oltár mi ju stále pripomína,“ rozcítila sa Silvia. Podarí sa architektovi nadizajnovať byt podľa Silviiných predstáv?

Sledujte reláciu Nové bývanie už dnes o 18:00 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka