Exkluzívne video z nakrúcania: Zábery z prerábky sú ako vystrihnuté z mraveniska!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Na nakrúcaní relácie Nové bývanie Dizajn sú okrem klasických kamier vždy prítomné aj takzvané skryté kamery. Na začiatku prerábky sa namontujú na dve rozdielne miesta a až do odovzdania priestorov podrobne monitorujú každý jeden pohyb šikovných remeselníkov a pomocníkov. Tieto zábery slúžia na to, aby sme videli, ako krok za krokom vznikne zo starého priestoru ten nový. Výsledkom je ohromujúce video, ktoré vyzerá ako vystrihnuté z mraveniska. Na zrýchlených záberoch totiž ľudia pobehujú zo strany na strany, čo dokazuje, že pracujú naozaj svedomito. Priložené video mapuje prerábku detskej izby, ktorú majú na ploche dvanásť metrov štvorcových obývať dve deti s rozdielnymi záujmami. Bytový dizajnér Michal Skrak si s touto náročnou úlohou poradil naozaj veľmi dobre, takže klientka a aj samotné deti si zmenu nevedeli vynachváliť. 

Ďakujeme za vaše názory

Fotka