Je váš byt zariadený vo viacerých štýloch? Poradíme vám, ako rozličné kúsky zjednotíte!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

V poslednej epizóde prvej série Nového bývania Dizajn dostane náš šikovný dizajnér Michal Skrak za úlohu dodať nový život historickému bytu v srdci Starého mesta v Bratislave. V priestrannej nehnuteľnosti pod Michalskou bránou býva milovník umenia Andrej, ktorý aktuálne študuje na doktorandskom štúdiu v Prahe. Umelecké cítenie mladého muža sa pretavilo aj do zariadenia bytu, ktorý neslúži len na bývanie, ale aj ako takzvaná flat gallery, čiže galéria v byte. Priamo vo svojej obývačke realizuje výstavy mladých umelcov a absolventov Vysokej školy výtvarných umení. Je preto pochopiteľné, že tento priestor nie je štýlovo čistý. Svoje miesto tu majú starožitné kúsky, ale aj prvky moderny. Okrem toho sa tu vždy premelie množstvo ľudí, a preto obývačka nepôsobí útulne a nevyžaruje teplo domova. Cieľom dnešnej relácie bude zmeniť to. Prezradíme, že dizajnér v obývačke ponechá štýlovú rôznorodosť, no zjednotí ju vo farebných akcentoch. Ako to dopadne?

Sledujte poslednú epizódu prvej série Nového bývanie Dizajn už dnes o 17:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka