Máte na zariadenie interiéru maximálne dve tisíc eur? Nie je to nezvládnuteľná úloha!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Financie bývajú pri kúpe nehnuteľnosti takmer vždy veľkým problémom. Ak sa už aj rozhodneme vziať si hypotéku, nechceme si svoj dlh zvyšovať o peniaze, ktoré potrebujeme na zariadenie interiéru. Lenže v prázdnom byte bývať nemôžeme. Ako teda rozlúsknuť tento tvrdý oriešok? Riešenie má bytový dizajnér Michal Skrak, ktorý svoje originálne nápady predkladá v relácii Nové bývanie Dizajn. Jeho prvou televíznou klientkou bola Silvia, ktorá mala na zariadenie a nadizajnovanie obývačky a jedálne maximálne dve tisíc eur. Dizajnér bol voči jej sume veľmi skeptický, pretože podľa jeho názory by boli nutné aspoň štyri tisícky. „Úprimne, 2 tisíc eur je dosť zaujímavá cena, aby sme sa do nej zmestili. Ja sa to fakt budem snažiť udržať, ale nezaručujem to. Ja neviem, čo spravím potom. Asi sa s Vladom rozdelím na tom, keď to bude drahšie,“ zažartoval Michal.

Veľkú sumu peňazí sa mu podarilo ušetriť vďaka ručne vyrobenému dizajnovému stolíku a štýlovej lampe a takmer zadarmo boli aj „živé“ poličky na popínavé rastliny. V interiéri môžeme nájsť kúsky z dizajnérskych obchodov, ale aj bežne dostupný nábytok či doplnky z obchodných reťazcov. Práve toto je podľa architekta kľúčom k netradičnému a štýlovému dizajnu za menej peňazí – nebáť sa mixovať drahé kúsky s tými lacnými. 

Ďakujeme za vaše názory

Fotka