Pôsobí vaše bývanie chladne a neosobne? Poradíme vám, ako mu dodáte teplo domova!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Ak ste si kupovali vlastnú nehnuteľnosť, možno ste si aj vy lámali hlavu nad tým, ako jej dodať osobitosť a teplo. Bývanie totiž často pôsobí útulne až po rokoch a nie je ľahké premeniť ho na domov v priebehu niekoľkých mesiacov. Podobný problém mali aj Palíkovci, ktorí sa do svojho vysnívaného bytu nasťahovali už pred dvomi rokmi. Napriek tomu sa v ňom necítili ako doma. Práve s tým im mal v rámci relácie Nové bývanie Dizajn pomôcť interiérový dizajnér Michal Skrak.Ideme robiť obývačku. Neviem či je to len obývačka, je to kumulatívne, lebo je tu aj časť pracovne. Je to tu také neosobné. Nie som s tým spokojná. Sme tu už dva roky a ešte stále sme sa nezabývali. Spálňa, kuchyňa sú v poriadku, ale s chodbou a obývačkou si nevieme rady. Netrávime tu až tak veľa času, stále je tu cítiť taký chlad. Nie je to tu úplne komfortné. Chýba tu teplo,“ myslí si majiteľka bytu. Podarí sa dizajnérovi prerobiť obývačku a chodbu na útulné rodinné hniezdočko?

Obyvacka 2

Zdroj: joj.sk

Sledujte reláciu Nové bývanie Dizajn už dnes o 17:55 na JOJke!

Ozdobte si svoje bývanie valentínskymi dekoráciami! Ukážeme vám, ako na to!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka