Považujete typické radiátory za najškaredšiu súčasť bytu? Vieme, ako sa to dá zmeniť!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

V každom byte sa nachádzajú nutné, no nie príliš vábivé veci, ktoré nám skrátka špatia vzhľad interiéru. Kým však sifón vieme schovať do skrinky pod umývadlo, wc kefu do elegantného stojana a odpadkový kôš do špeciálnej skrinky, klasické nevzhľadné radiátory len tak ukryť nemôžeme. Hoci na trhu existujú rôzne kryty, ktoré jednu z najškaredších súčastí bytu „upracú“, často znižujú vykurovaciu schopnosť, pretože zabraňujú voľnému pohybu tepla do priestoru. Ideálnym riešením tohto problému je dizajnový radiátor. Moderné vykurovacie telesá majú štýlový dizajn a váš interiér nielenže vyhrejú, ale aj skrášlia. Vie to aj dizajnér Michal Skrak z relácie Nové bývanie Dizajn, ktorý podobný použil v prerábanom byte.

Dizajnovy radiator

Zdroj: joj.sk

Ak náhodou nemáte dostatok financií na to, aby ste investovali do nového a dizajnového radiátora, pokúste sa ten starý aspoň ako-tak skrášliť. Zbavte ho hrdze a darujte mu nový náter. Pri výbere farieb sa nemusíte obmedzovať len na odtiene bielej a maslovej, ako to bývalo kedysi. Nebojte sa experimentovať a natrite radiátor svojou obľúbenou farbou alebo odtieňom, ktorý ladí s interiérom danej miestnosti. Odstraňovač hrdze a kvalitnú farbu na kov kúpite v akýchkoľvek domácich potrebách alebo hobby obchode. Samotný proces úpravy vám zaberie pár hodín.

Sledujte reláciu Nové bývanie Dizajn opäť v nedeľu o 17:55 na JOJke!

Máte doma staré stoličky? Dajte im nový život s našimi skvelými tipmi!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka