Štartovací byt pre mladých ľudí s minimom peňazí je tvrdý oriešok: Ako si s tým poradiť?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Mladí ľudia sa pri kúpe svojho štartovacieho bytu musia najčastejšie popasovať s finančnými problémami. Po kúpe nehnuteľnosti im zvyčajne nezostane veľa peňazí a tak akékoľvek zmeny a zariaďovanie musia stáť čo najmenej. S týmito ťažkosťami bojujú aj klienti z ďalšej epizódy Nového bývania Dizajn. Mladý muž si kúpil svoju garzónku približne pred mesiacom, no stále v nej nebýva. Jeho priateľka sa rozhodla, že mu spraví prekvapenie, a preto do jeho bytu pozvala náš štáb a bytového dizajnéra Michala Skraka. Partner sympatickej brunetky má rád prírodný štýl, ale zároveň sa mu páčia aj rôzne vychytávky a moderna. Najväčší šok zažil dizajnér v momente, keď mu ukázala tri indície – film do fotoaparátu, hra a hračkársky traktor.Indícia film je, myslím si, úplne jasné. Keďže rád fotí, tak by som bola rada, keby sa dali do toho zakomponovať nejaké fotky. Indícia hra je tiež úplne jasná. S tým trávi veľmi veľa času. Frajera odmalička fascinujú traktory. Bol to jeho malý detský sen, byť traktoristom,“ prezradila klientka, ktorá dala dizajnérovi k dispozícii 2500 eur.

Podarí sa dizajnérovi splniť jej podmienky a zároveň neprekročiť rozpočet? To sa dozviete už dnes o 17:45 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka