Štartovací byt s menšou rozlohou vie potrápiť: Ako čo najlepšie využiť každý centimeter?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

V dnešnej dobe majú mladí ľudia len zriedkavo to šťastie, že sa im o štartovacie bývanie postarajú rodičia a tým pádom sa nemusia zaoberať hypotékou a dlhom na celý život. Medzi takéto „deti šťasteny“ patrí 21-ročný študent Martin, ktorý má od svojich rodičov dostať na narodeniny prerobený a zariadený menší byt. Jeho rodina ho zdedila po starom otcovi a rozhodla sa, že chlapcovi z neho urobia prvé vlastné bývanie. Čo na prvé počutie znie jednoducho, v praxi je vo väčšine oveľa komplikovanejšie. Byt totiž nemá práve najlepšiu dispozíciu a pre množstvo stien a priečok pôsobí stiesnene. Keďže je Martin mladý človek milujúci slobodu a priestor, jeho rodina sa rozhodla, že dizajnovanie tohto bytu zverí do rúk odborníkom v relácii Nové bývanie Dizajn. Prezradíme, že dizajnér Michal Skrak sa v dvojizbovom byte pustí do radikálnej prerábky, a preto sa určite bude na čo pozerať!

Sledujte Nové bývanie Dizajn už dnes o 17:55 na JOJke!

Plánujete svojim najmenším prerábať detskú izbu? Inšpirujte sa našimi skvelými nápadmi!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka