Ukázala nám svoje hniezdočko lásky: Ako býva populárna komička Evelyn?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

O známych tvárach často vieme takmer všetko. Vieme, aké sú ich obľúbené farby, poznáme ich vtipné historky zo základnej školy, meno prvej lásky či obsah šatníka. Čo však ukrývajú za vchodovými dverami svojho príbytku, však vo väčšine nevieme. Málokto sa totiž odhodlá pustiť novinárov či televízny štáb do svojho domova. Medzi takýchto ľudí rozhodne nepatrí komička Evelyn známa zo sitkomu Svet podľa Evelyn. S priateľom si v hlavnom meste kúpili byt v pôvodnom stave a rozhodli sa, že si ho spoločne prerobia. Po chvíli ale zistili, že to nebude také jednoduché. Preto si na pomoc zavolali tím relácie Nové bývanie Dizajn na čele s dizajnérom Michalom Skrakom.  „Tento byt je celý v pôvodnom stave, čo nebol asi najlepší nápad, lebo treba strašne veľa prerábania. Ale rozhodli sme sa hlavne robiť spálňu, lebo chceme mať aspoň jednu miestnosť, kde sa budeme naozaj cítiť ako doma, kým sa toto celé neprerobí,“ povedala Evelyn, ktorá dala Michalovi pred prerábkou tri indície – ružové a fialové balóny, plyšový vankúš a retro lampu. Podarí sa dizajnérovi vykúzliť z izby v pôvodnom stave skutočné hniezdočko lásky?

Spalna Evelyn 1

Zdroj: joj.sk

Spalna Evelyn 2

Zdroj: joj.sk

Sledujte reláciu Nové bývanie Dizajn už dnes o 17:55 na JOJke!

Máte doma starý bicykel? Nevyhoďte ho, ale vyrobte si z neho skvelé kúsky!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka