Milujete topánky, no nemáte ich kam odkladať? Poradíme vám, ako ich nápadito uskladníte!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Vlastniť desiatky párov rôznych topánok je pre mnohé dámy (a pre hŕstku mužov) veľkým snom. Ten má však aj svoju odvrátenú stranu. Milovníčky a milovníci obuvi často bojujú s veľkým problémom, ktorým je, ako a kam ich šikovne odkladať. Málokto má totiž vo svojom bývaní toľko priestoru, aby si vybudoval obrovský šatník s rozsiahlym botníkom. Interiérový dizajnér Michal Skrak z Nového bývania Dizajn radí, aby ste v úvode zvážili, či všetky topánky potrebujete počas celého roka. „Hlavne si musíme uvedomiť, či toľko topánok koľko máme doma, naozaj potrebujeme. Či to netreba vyselektovať. Treba si povedať, čo sú sezónne topánky. Tie môžeme schovať počas inej sezóny inde,“ myslí si Michal.

Pri uskladňovaní topánok sa nemusíte nevyhnutne obmedzovať len na klasické botníky či skrinky s policami. Odhoďte strach, predsudky a pokojne vneste do vášho bývania trochu invenčnosti. Vystavte svoje skvosty na obdiv. „Podstatná vec je aj to, že topánky by mali byť vetrané. Keď si všimnete, väčšinou tie botníky majú veľké otvory, aby okolo nich prúdil vzduch. Doma si môžete spraviť rôzne botníky rôznych tvarov. Predstavte si nejaké novodurové rúry, ktoré si dáte na seba a vznikne vám zaujímavá štruktúra na stene. Za topánky sa nemusíte vôbec hanbiť, ukážte ich svetu. Môžete použiť aj presklenú vitrínu, ktorá poslúži ako zaujímavý akcent v priestore,“ dodal Skrak.

Ďalšie skvelé nápady prinesie relácia Nové bývanie Dizajn už zajtra o 17:55 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka